31.7.2016
10:15 hod
LIB - MBL
ONLINE
31.7.2016
11:00 hod
TRI - SPA
ONLINE
31.7.2016
11:00 hod
PLZ - JIH
ONLINE
31.7.2016
13:00 hod
SLA - BNO
ONLINE
1.8.2016
11:00 hod
KAR - JAB
ONLINE
1.8.2016
11:00 hod
HKR - BOH
ONLINE
1.8.2016
13:00 hod
PRI - CEB
ONLINE
3.8.2016
10:30 hod
TEP - DUK
ONLINE
7.8.2016
11:00 hod
BOH - PLZ
ONLINE
7.8.2016
11:00 hod
MBL - PRI
ONLINE
7.8.2016
11:00 hod
CEB - SLA
ONLINE
7.8.2016
13:00 hod
BNO - KAR
ONLINE
7.8.2016
13:00 hod
JIH - LIB
ONLINE
7.8.2016
14:00 hod
DUK - TRI
ONLINE
8.8.2016
13:00 hod
SPA - TEP
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2016/2017

Týmy:                                  
Odehrané zápasy   Budoucí zápasy
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 31.7.2016  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav 10:15
1. 31.7.2016  FK Fotbal Třinec  AC Sparta Praha 11:00
1. 31.7.2016  FC Viktoria Plzeň  FC Vysočina Jihlava 11:00
1. 31.7.2016  SK Slavia Praha  FC Zbrojovka Brno 13:00
1. 1.8.2016  MFK OKD Karviná  FK Jablonec 11:00
1. 1.8.2016  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905 11:00
1. 1.8.2016  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
1. 3.8.2016  FK Teplice  FK Dukla Praha 10:30
2. 7.8.2016  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram 11:00
2. 7.8.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha 11:00
2. 7.8.2016  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň 11:00
2. 7.8.2016  FC Vysočina Jihlava  FC Slovan Liberec 13:00
2. 7.8.2016  FC Zbrojovka Brno  MFK OKD Karviná 13:00
2. 7.8.2016  FK Dukla Praha  FK Fotbal Třinec 14:00
2. 8.8.2016  AC Sparta Praha  FK Teplice 13:00
2. 8.8.2016  FK Jablonec  FC Hradec Králové 14:00
3. 14.8.2016  SK Slavia Praha  FC Vysočina Jihlava 10:15
3. 14.8.2016  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram 11:00
3. 14.8.2016  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha 11:00
3. 14.8.2016  FK Teplice  FC Zbrojovka Brno 13:00
3. 14.8.2016  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
3. 14.8.2016  FK Fotbal Třinec  FK Jablonec 14:00
3. 15.8.2016  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905 13:00
3. 15.8.2016  MFK OKD Karviná  FK Mladá Boleslav 14:00
4. 21.8.2016  FC Vysočina Jihlava  FC Hradec Králové 11:00
4. 21.8.2016  FK Mladá Boleslav  FK Teplice 11:00
4. 21.8.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň 11:00
4. 21.8.2016  FC Zbrojovka Brno  FC Slovan Liberec 13:00
4. 21.8.2016  Bohemians Praha 1905  FK Fotbal Třinec 14:00
4. 21.8.2016  FK Dukla Praha  MFK OKD Karviná 14:00
4. 22.8.2016  1.FK Příbram  SK Slavia Praha 13:00
4. 22.8.2016  FK Jablonec  AC Sparta Praha 14:00
5. 28.8.2016  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram 10:15
5. 28.8.2016  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň 10:15
5. 28.8.2016  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav 11:00
5. 28.8.2016  FK Teplice  FC Vysočina Jihlava 11:00
5. 28.8.2016  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno 13:00
5. 29.8.2016  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha 13:00
5. 29.8.2016  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905 14:00
5. 29.8.2016  MFK OKD Karviná  SK Dynamo Č. Budějovice 14:30
6. 11.9.2016  FK Dukla Praha  FK Jablonec 10:15
6. 11.9.2016  SK Slavia Praha  FK Teplice 10:15
6. 11.9.2016  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec 11:00
6. 11.9.2016  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha 11:00
6. 11.9.2016  FC Zbrojovka Brno  Bohemians Praha 1905 13:00
6. 11.9.2016  FC Vysočina Jihlava  MFK OKD Karviná 14:00
6. 11.9.2016  1.FK Příbram  FC Hradec Králové 17:00
6. 12.9.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Fotbal Třinec 15:00
7. 18.9.2016  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha 10:15
7. 18.9.2016  FK Teplice  1.FK Příbram 10:30
7. 18.9.2016  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha 11:00
7. 18.9.2016  FC Hradec Králové  FC Zbrojovka Brno 11:00
7. 19.9.2016  MFK OKD Karviná  FC Viktoria Plzeň 11:00
7. 19.9.2016  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
7. 19.9.2016  FK Fotbal Třinec  FK Mladá Boleslav 14:00
7. 19.9.2016  FK Jablonec  FC Vysočina Jihlava 14:00
8. 25.9.2016  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha 10:15
8. 25.9.2016  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec 11:00
8. 25.9.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice 11:00
8. 25.9.2016  FC Zbrojovka Brno  FK Dukla Praha 13:00
8. 25.9.2016  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec 14:00
8. 25.9.2016  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905 16:30
8. 26.9.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové 13:00
8. 26.9.2016  FC Slovan Liberec  MFK OKD Karviná 14:00
9. 2.10.2016  FK Fotbal Třinec  1.FK Příbram 10:15
9. 2.10.2016  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav 10:15
9. 2.10.2016  FK Teplice  FC Slovan Liberec 10:30
9. 2.10.2016  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň 11:00
9. 2.10.2016  Bohemians Praha 1905  FC Vysočina Jihlava 11:00
9. 3.10.2016  AC Sparta Praha  FC Zbrojovka Brno 13:00
9. 3.10.2016  MFK OKD Karviná  SK Slavia Praha 13:30
9. 3.10.2016  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice 14:00
10. 16.10.2016  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové 10:15
10. 16.10.2016  FC Vysočina Jihlava  AC Sparta Praha 11:00
10. 16.10.2016  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905 11:00
10. 16.10.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Fotbal Třinec 11:00
10. 16.10.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice 12:00
10. 16.10.2016  FC Zbrojovka Brno  FK Jablonec 13:00
10. 17.10.2016  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha 13:00
10. 17.10.2016  1.FK Příbram  MFK OKD Karviná 14:00
11. 23.10.2016  FK Dukla Praha  FC Vysočina Jihlava 10:15
11. 23.10.2016  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 11:00
11. 23.10.2016  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
11. 23.10.2016  FC Zbrojovka Brno  FK Mladá Boleslav 13:00
11. 23.10.2016  FK Fotbal Třinec  SK Slavia Praha 14:00
11. 23.10.2016  FK Teplice  MFK OKD Karviná 14:00
11. 24.10.2016  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň 13:00
11. 24.10.2016  FK Jablonec  1.FK Příbram 14:00
12. 30.10.2016  SK Slavia Praha  FK Jablonec 10:15
12. 30.10.2016  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905 10:15
12. 30.10.2016  FK Teplice  FK Fotbal Třinec 10:30
12. 30.10.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha 11:00
12. 30.10.2016  MFK OKD Karviná  FC Hradec Králové 12:00
12. 30.10.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav 12:00
12. 31.10.2016  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno 13:00
12. 31.10.2016  1.FK Příbram  AC Sparta Praha 14:30
13. 6.11.2016  FK Fotbal Třinec  MFK OKD Karviná 10:15
13. 6.11.2016  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha 10:30
13. 6.11.2016  FC Hradec Králové  FK Teplice 11:00
13. 6.11.2016  FK Mladá Boleslav  FC Vysočina Jihlava 11:00
13. 6.11.2016  FC Zbrojovka Brno  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
13. 7.11.2016  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec 13:00
13. 7.11.2016  FK Dukla Praha  1.FK Příbram 14:00
13. 7.11.2016  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň 14:00
14. 20.11.2016  FC Slovan Liberec  FK Jablonec 10:15
14. 20.11.2016  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha 10:15
14. 20.11.2016  FK Teplice  Bohemians Praha 1905 10:30
14. 20.11.2016  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav 11:00
14. 20.11.2016  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Vysočina Jihlava 11:00
14. 20.11.2016  1.FK Příbram  FC Zbrojovka Brno 13:00
14. 20.11.2016  FC Hradec Králové  FK Fotbal Třinec 14:00
14. 21.11.2016  MFK OKD Karviná  AC Sparta Praha 11:00
15. 27.11.2016  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha 11:00
15. 27.11.2016  FC Zbrojovka Brno  FC Viktoria Plzeň 13:00
15. 27.11.2016  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
15. 27.11.2016  Bohemians Praha 1905  MFK OKD Karviná 13:30
15. 27.11.2016  FK Jablonec  FK Teplice 14:00
15. 27.11.2016  FK Fotbal Třinec  FC Slovan Liberec 14:00
15. 28.11.2016  FC Vysočina Jihlava  1.FK Příbram 13:00
15. 28.11.2016  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové 13:00
16. 5.9.2016  FC Slovan Liberec  FC Vysočina Jihlava 13:00
16. 4.12.2016  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 10:15
16. 4.12.2016  FK Teplice  AC Sparta Praha 10:30
16. 4.12.2016  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 11:00
16. 4.12.2016  FC Hradec Králové  FK Jablonec 12:00
16. 4.12.2016  MFK OKD Karviná  FC Zbrojovka Brno 13:00
16. 4.12.2016  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav 13:30
16. 4.12.2016  FK Fotbal Třinec  FK Dukla Praha 14:00
17. 19.2.2017  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové  
17. 19.2.2017  FC Zbrojovka Brno  FK Teplice  
17. 19.2.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Slavia Praha  
17. 19.2.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec  
17. 19.2.2017  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha  
17. 19.2.2017  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň  
17. 19.2.2017  FK Jablonec  FK Fotbal Třinec  
17. 19.2.2017  FK Mladá Boleslav  MFK OKD Karviná  
18. 26.2.2017  SK Slavia Praha  1.FK Příbram  
18. 26.2.2017  AC Sparta Praha  FK Jablonec  
18. 26.2.2017  MFK OKD Karviná  FK Dukla Praha  
18. 26.2.2017  FK Teplice  FK Mladá Boleslav  
18. 26.2.2017  FC Hradec Králové  FC Vysočina Jihlava  
18. 26.2.2017  FC Slovan Liberec  FC Zbrojovka Brno  
18. 26.2.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice  
18. 26.2.2017  FK Fotbal Třinec  Bohemians Praha 1905  
19. 5.3.2017  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec  
19. 5.3.2017  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové  
19. 5.3.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Teplice  
19. 5.3.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha  
19. 5.3.2017  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec  
19. 5.3.2017  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha  
19. 5.3.2017  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec  
19. 5.3.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  MFK OKD Karviná  
20. 12.3.2017  FC Hradec Králové  1.FK Příbram  
20. 12.3.2017  FK Jablonec  FK Dukla Praha  
20. 12.3.2017  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav  
20. 12.3.2017  FK Teplice  SK Slavia Praha  
20. 12.3.2017  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň  
20. 12.3.2017  MFK OKD Karviná  FC Vysočina Jihlava  
20. 12.3.2017  Bohemians Praha 1905  FC Zbrojovka Brno  
20. 12.3.2017  FK Fotbal Třinec  SK Dynamo Č. Budějovice  
21. 19.3.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Jablonec  
21. 19.3.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Hradec Králové  
21. 19.3.2017  1.FK Příbram  FK Teplice  
21. 19.3.2017  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec  
21. 19.3.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha  
21. 19.3.2017  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  
21. 19.3.2017  FK Mladá Boleslav  FK Fotbal Třinec  
21. 19.3.2017  FC Viktoria Plzeň  MFK OKD Karviná  
22. 2.4.2017  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram  
22. 2.4.2017  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav  
22. 2.4.2017  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha  
22. 2.4.2017  MFK OKD Karviná  FC Slovan Liberec  
22. 2.4.2017  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň  
22. 2.4.2017  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava  
22. 2.4.2017  FK Dukla Praha  FC Zbrojovka Brno  
22. 2.4.2017  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice  
23. 9.4.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  
23. 9.4.2017  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha  
23. 9.4.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové  
23. 9.4.2017  FC Slovan Liberec  FK Teplice  
23. 9.4.2017  FC Zbrojovka Brno  AC Sparta Praha  
23. 9.4.2017  FC Vysočina Jihlava  Bohemians Praha 1905  
23. 9.4.2017  1.FK Příbram  FK Fotbal Třinec  
23. 9.4.2017  SK Slavia Praha  MFK OKD Karviná  
24. 16.4.2017  MFK OKD Karviná  1.FK Příbram  
24. 16.4.2017  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav  
24. 16.4.2017  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha  
24. 16.4.2017  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec  
24. 16.4.2017  FK Fotbal Třinec  FC Viktoria Plzeň  
24. 16.4.2017  AC Sparta Praha  FC Vysočina Jihlava  
24. 16.4.2017  FK Jablonec  FC Zbrojovka Brno  
24. 16.4.2017  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  
25. 23.4.2017  1.FK Příbram  FK Jablonec  
25. 23.4.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Dukla Praha  
25. 23.4.2017  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové  
25. 23.4.2017  MFK OKD Karviná  FK Teplice  
25. 23.4.2017  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha  
25. 23.4.2017  FK Mladá Boleslav  FC Zbrojovka Brno  
25. 23.4.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905  
25. 23.4.2017  SK Slavia Praha  FK Fotbal Třinec  
26. 30.4.2017  AC Sparta Praha  1.FK Příbram  
26. 30.4.2017  FK Fotbal Třinec  FK Teplice  
26. 30.4.2017  FK Jablonec  SK Slavia Praha  
26. 30.4.2017  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec  
26. 30.4.2017  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň  
26. 30.4.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava  
26. 30.4.2017  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice  
26. 30.4.2017  FC Hradec Králové  MFK OKD Karviná  
27. 7.5.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec  
27. 7.5.2017  1.FK Příbram  FK Dukla Praha  
27. 7.5.2017  FK Teplice  FC Hradec Králové  
27. 7.5.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Mladá Boleslav  
27. 7.5.2017  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha  
27. 7.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Zbrojovka Brno  
27. 7.5.2017  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905  
27. 7.5.2017  MFK OKD Karviná  FK Fotbal Třinec  
28. 14.5.2017  FC Zbrojovka Brno  1.FK Příbram  
28. 14.5.2017  FK Fotbal Třinec  FC Hradec Králové  
28. 14.5.2017  Bohemians Praha 1905  FK Teplice  
28. 14.5.2017  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha  
28. 14.5.2017  FK Jablonec  FC Slovan Liberec  
28. 14.5.2017  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň  
28. 14.5.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Dynamo Č. Budějovice  
28. 14.5.2017  AC Sparta Praha  MFK OKD Karviná  
29. 21.5.2017  FK Teplice  FK Jablonec  
29. 21.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha  
29. 21.5.2017  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav  
29. 21.5.2017  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha  
29. 21.5.2017  1.FK Příbram  FC Vysočina Jihlava  
29. 21.5.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Zbrojovka Brno  
29. 21.5.2017  MFK OKD Karviná  Bohemians Praha 1905  
29. 21.5.2017  FC Slovan Liberec  FK Fotbal Třinec  
30. 28.5.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram  
30. 28.5.2017  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové  
30. 28.5.2017  FK Dukla Praha  FK Teplice  
30. 28.5.2017  FC Zbrojovka Brno  SK Slavia Praha  
30. 28.5.2017  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec  
30. 28.5.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Viktoria Plzeň  
30. 28.5.2017  AC Sparta Praha  FK Fotbal Třinec  
30. 28.5.2017  FK Jablonec  MFK OKD Karviná  

Hráč kola

Hráč kola

Lukáš Matějka

Pozice: Útočník
Rok narození: 1997

Osmnáctiletý útočník rozhodl dvěma góly o výhře Plzně nad Bohemians Praha 1905. Matějka prožil úspěšnou sezonu – v juniorce nastřílel 7 gólů, v dorostu 27.

Tabulka ligy

  Tým Zápasů Bodů
1. Brno 0 0
2. Bohemians 0 0
3. Č. Budějovice 0 0
4. Dukla 0 0
5. Hradec Králové 0 0
6. Jablonec 0 0
7. Jihlava 0 0
8. Karviná 0 0
9. Liberec 0 0
10. Mladá Boleslav 0 0
11. Plzeň 0 0
12. Příbram 0 0
13. Slavia 0 0
14. Sparta 0 0
15. Teplice 0 0
16. Třinec 0 0
Podrobná tabulka