6.11.2017
14:00 hod
JAB - PRI
1 : 4
10.11.2017
11:00 hod
LIB - TEP
3 : 3
10.11.2017
12:00 hod
BNO - KAR
0 : 1
10.11.2017
14:00 hod
DUK - SPA
0 : 2
12.11.2017
16:30 hod
HKR - BOH
6 : 0
19.11.2017
10:15 hod
PLZ - SLA
ONLINE
19.11.2017
11:00 hod
SLO - ZLN
ONLINE
19.11.2017
11:00 hod
BNO - JIH
ONLINE
19.11.2017
12:00 hod
HKR - JAB
ONLINE
20.11.2017
10:30 hod
TEP - BOH
ONLINE
20.11.2017
11:00 hod
KAR - TRI
ONLINE
20.11.2017
13:00 hod
OLO - OVA
ONLINE
20.11.2017
13:00 hod
LIB - SPA
ONLINE
20.11.2017
13:00 hod
PRI - MBL
ONLINE
20.11.2017
13:00 hod
DUK - CEB
ONLINE

Rozpis a výsledky zápasů - 2017/2018

Týmy:                                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 30.7.2017  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec  4:2 (2:1)
1. 30.7.2017  FC Baník Ostrava  SK Sigma Olomouc  0:4 (0:2)
1. 30.7.2017  FK Teplice  FC Hradec Králové  4:0 (1:0)
1. 30.7.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno  2:2 (2:0)
1. 31.7.2017  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko  0:4 (0:2)
1. 31.7.2017  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň  3:4 (0:3)
1. 31.7.2017  AC Sparta Praha  1.FK Příbram  1:1 (1:0)
1. 31.7.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha  1:1 (1:0)
1. 31.7.2017  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav  0:2 (0:1)
1. 31.7.2017  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná  0:5 (0:1)
2. 6.8.2017  FK Dukla Praha  FK Teplice  1:2 (1:2)
2. 6.8.2017  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc  2:0 (1:0)
2. 6.8.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice  3:0 (3:0)
2. 6.8.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Fastav Zlín  2:2 (2:1)
2. 6.8.2017  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha  0:0 (0:0)
2. 7.8.2017  SK Slavia Praha  FK Jablonec  4:1 (2:0)
2. 7.8.2017  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava  4:3 (3:0)
2. 7.8.2017  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav  2:3 (0:2)
2. 7.8.2017  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava  0:2 (0:1)
2. 7.8.2017  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905  7:0 (3:0)
3. 13.8.2017  FK Teplice  FC Slovan Liberec  3:0 (2:0)
3. 13.8.2017  FC Fastav Zlín  FK Fotbal Třinec  0:1 (0:0)
3. 13.8.2017  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové  1:1 (1:0)
3. 13.8.2017  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha  0:2 (0:0)
3. 13.8.2017  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno  2:2 (1:1)
3. 14.8.2017  SK Sigma Olomouc  1.FC Slovácko  1:3 (0:1)
3. 14.8.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram  7:0 (4:0)
3. 14.8.2017  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha  3:2 (1:1)
3. 14.8.2017  FC Vysočina Jihlava  MFK Karviná  1:2 (1:1)
3. 14.8.2017  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň  2:5 (1:2)
4. 20.8.2017  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905  3:2 (2:2)
4. 20.8.2017  FK Teplice  AC Sparta Praha  5:2 (3:1)
4. 20.8.2017  MFK Karviná  1.FC Slovácko  1:1 (1:0)
4. 20.8.2017  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava  2:1 (0:0)
4. 20.8.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav  1:1 (0:1)
4. 20.8.2017  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice  3:1 (0:1)
4. 21.8.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín  0:1 (0:0)
4. 21.8.2017  1.FK Příbram  FK Jablonec  2:1 (1:0)
4. 21.8.2017  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha  3:0 (0:0)
4. 21.8.2017  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc  2:4 (2:2)
5. 27.8.2017  Bohemians Praha 1905  FK Teplice  2:1 (1:1)
5. 27.8.2017  1.FC Slovácko  FC Zbrojovka Brno  2:2 (1:0)
5. 28.8.2017  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň  3:1 (0:0)
5. 28.8.2017  FC Fastav Zlín  MFK Karviná  4:4 (3:3)
5. 28.8.2017  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava  3:3 (1:3)
5. 28.8.2017  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram  3:0 (2:0)
5. 28.8.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha  3:2 (0:2)
5. 28.8.2017  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec  5:0 (3:0)
5. 28.8.2017  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec  2:2 (1:2)
5. 28.8.2017  FK Jablonec  FC Hradec Králové  0:3 (0:1)
6. 1.9.2017  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň  2:2 (1:0)
6. 3.9.2017  FK Dukla Praha  FK Jablonec  0:1 (0:1)
6. 3.9.2017  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav  4:2 (2:1)
6. 3.9.2017  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice  3:0 (0:0)
6. 4.9.2017  1.FK Příbram  SK Slavia Praha  2:1 (2:0)
6. 4.9.2017  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905  0:1 (0:1)
6. 10.9.2017  FC Fastav Zlín  FC Baník Ostrava  3:3 (1:1)
6. 10.9.2017  FK Fotbal Třinec  1.FC Slovácko  1:2 (0:1)
6. 11.9.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc  1:1 (0:0)
6. 11.9.2017  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno  0:1 (0:0)
7. 10.9.2017  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec  0:1 (0:0)
7. 11.9.2017  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové  2:2 (1:2)
7. 11.9.2017  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha  4:1 (2:0)
7. 11.9.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha  0:7 (0:4)
7. 11.9.2017  FK Jablonec  FK Teplice  1:2 (1:1)
7. 12.9.2017  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram  4:4 (2:3)
7. 17.9.2017  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec  0:3 (0:1)
7. 18.9.2017  1.FC Slovácko  FC Vysočina Jihlava  3:1 (1:1)
7. 18.9.2017  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín  0:0 (0:0)
7. 6.10.2017  FC Baník Ostrava  MFK Karviná  1:1 (1:1)
8. 17.9.2017  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha  1:6 (0:4)
8. 17.9.2017  FK Teplice  FK Mladá Boleslav  0:2 (0:2)
8. 17.9.2017  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice  1:0 (1:0)
8. 17.9.2017  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň  0:0 (0:0)
8. 18.9.2017  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram  4:1 (1:0)
8. 18.9.2017  AC Sparta Praha  FK Jablonec  4:0 (2:0)
8. 24.9.2017  FC Baník Ostrava  1.FC Slovácko  2:1 (0:0)
8. 25.9.2017  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno  3:0 (3:0)
8. 25.9.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec  5:0 (4:0)
8. 25.9.2017  SK Sigma Olomouc  MFK Karviná  2:4 (1:3)
9. 24.9.2017  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha  0:2 (0:1)
9. 24.9.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha  4:1 (2:1)
9. 25.9.2017  SK Slavia Praha  FK Teplice  1:4 (0:2)
9. 25.9.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec  2:4 (1:3)
9. 25.9.2017  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905  0:0 (0:0)
9. 26.9.2017  1.FK Příbram  FC Hradec Králové  4:3 (3:2)
9. 2.10.2017  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava  2:2 (0:1)
9. 2.10.2017  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín  0:2 (0:0)
9. 2.10.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Baník Ostrava  1:4 (1:1)
9. 7.10.2017  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc  4:2 (4:0)
10. 1.10.2017  FK Dukla Praha  1.FK Příbram  2:4 (2:1)
10. 1.10.2017  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň  2:1 (2:1)
10. 2.10.2017  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav  1:3 (1:1)
10. 2.10.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec  1:0 (1:0)
10. 2.10.2017  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové  0:3 (0:1)
10. 2.10.2017  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha  1:0 (1:0)
10. 15.10.2017  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec  2:2 (1:1)
10. 15.10.2017  1.FC Slovácko  MFK Karviná  0:2 (0:1)
10. 16.10.2017  FC Fastav Zlín  FC Vysočina Jihlava  4:1 (3:0)
10. 16.10.2017  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno  2:3 (1:2)
11. 15.10.2017  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha  3:4 (1:1)
11. 15.10.2017  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha  1:1 (0:1)
11. 16.10.2017  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905  0:2 (0:1)
11. 16.10.2017  1.FK Příbram  FK Teplice  3:2 (1:1)
11. 16.10.2017  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice  5:1 (4:0)
11. 16.10.2017  FK Jablonec  FC Slovan Liberec  0:1 (0:0)
11. 22.10.2017  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc  1:2 (0:1)
11. 22.10.2017  MFK Karviná  FC Fastav Zlín  0:0 (0:0)
11. 23.10.2017  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko  4:2 (3:0)
11. 23.10.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Baník Ostrava  4:1 (1:0)
12. 22.10.2017  FK Teplice  FK Dukla Praha  2:1 (1:0)
12. 22.10.2017  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram  0:5 (0:1)
12. 23.10.2017  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové  1:2 (0:0)
12. 23.10.2017  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec  0:1 (0:1)
12. 23.10.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň  1:1 (1:0)
12. 23.10.2017  FK Jablonec  SK Slavia Praha  4:2 (3:0)
12. 29.10.2017  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín  3:0 (0:0)
12. 30.10.2017  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec  1:1 (0:0)
12. 30.10.2017  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava  1:1 (0:1)
12. 10.11.2017  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná  0:1 (0:0)
13. 29.10.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec  3:1 (2:0)
13. 30.10.2017  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav  2:1 (0:0)
13. 30.10.2017  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice  6:0 (2:0)
13. 5.11.2017  MFK Karviná  FC Baník Ostrava  0:1 (0:0)
13. 6.11.2017  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko  2:0 (1:0)
13. 6.11.2017  FC Fastav Zlín  SK Sigma Olomouc  1:1 (1:0)
13. 6.11.2017  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno  2:3 (0:3)
13. 10.11.2017  FC Slovan Liberec  FK Teplice  3:3 (1:2)
13. 10.11.2017  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha  0:2 (0:2)
13. 12.11.2017  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905  6:0 (3:0)
14. 5.11.2017  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha  0:5 (0:3)
14. 5.11.2017  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň  0:2 (0:0)
14. 6.11.2017  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec  4:2 (1:0)
14. 6.11.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové  0:2 (0:2)
14. 6.11.2017  AC Sparta Praha  FK Teplice  4:0 (3:0)
14. 6.11.2017  FK Jablonec  1.FK Příbram  1:4 (1:2)
14. 19.11.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava 11:00
14. 19.11.2017  1.FC Slovácko  FC Fastav Zlín 11:00
14. 20.11.2017  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec 11:00
14. 20.11.2017  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava 13:00
15. 19.11.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha 10:15
15. 19.11.2017  FC Hradec Králové  FK Jablonec 12:00
15. 20.11.2017  FK Teplice  Bohemians Praha 1905 10:30
15. 20.11.2017  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav 13:00
15. 20.11.2017  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha 13:00
15. 20.11.2017  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
16. 25.11.2017  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha 10:00
16. 26.11.2017  FK Jablonec  FK Dukla Praha 11:00
16. 26.11.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec 11:00
16. 27.11.2017  SK Slavia Praha  1.FK Příbram 11:00
16. 27.11.2017  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové 13:00
16. 27.11.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice 13:00
17. 1.12.2017  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň 12:00
17. 3.12.2017  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav 10:15
17. 3.12.2017  FK Teplice  FK Jablonec 11:00
17. 3.12.2017  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha 12:00
17. 4.12.2017  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
17. 4.12.2017  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905 13:00
18. 18.2.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové 16:00
18. 18.2.2018  FK Mladá Boleslav  FK Teplice 16:00
18. 18.2.2018  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec 16:00
18. 18.2.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905 16:00
18. 19.2.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha 11:00
18. 19.2.2018  FK Jablonec  AC Sparta Praha 14:00
19. 25.2.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň 10:15
19. 25.2.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec 11:00
19. 25.2.2018  FK Teplice  SK Slavia Praha 11:00
19. 25.2.2018  FC Hradec Králové  1.FK Příbram 12:00
19. 26.2.2018  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav 13:00
19. 26.2.2018  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
20. 4.3.2018  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 12:00
20. 4.3.2018  1.FK Příbram  FK Dukla Praha 16:00
20. 4.3.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice 16:00
20. 4.3.2018  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905 16:00
20. 5.3.2018  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha 11:00
20. 5.3.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice 14:00
21. 11.3.2018  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové 10:15
21. 11.3.2018  FK Teplice  1.FK Příbram 11:00
21. 11.3.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha 11:00
21. 11.3.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav 16:00
21. 12.3.2018  FC Slovan Liberec  FK Jablonec 13:00
21. 12.3.2018  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň 13:00
22. 18.3.2018  FC Hradec Králové  FK Teplice 12:00
22. 18.3.2018  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec 16:00
22. 18.3.2018  1.FK Příbram  AC Sparta Praha 16:00
22. 18.3.2018  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 16:00
22. 19.3.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
22. 19.3.2018  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha 13:00

Hráč kola

Hráč kola

Marek Vintr

Pozice: Záložník
Rok narození: 1997

Záložník Brna přispěl k výhře svého celku nad Třincem 3:2 jedním gólem a asistencí.

Tabulka ligy

Tabulka Čechy

#TýmZB
1. 1.FK Příbram 14 29
2. FK Teplice 14 28
3. AC Sparta Praha 14 27
4. FC Hradec Králové 14 25
5. FC Viktoria Plzeň 14 24
6. FK Mladá Boleslav 14 22
7. SK Slavia Praha 14 20
8. FC Slovan Liberec 14 20
9. Bohemians Praha 1905 14 14
10. FK Dukla Praha 14 12
11. SK Dynamo Č. Budějovice 14 11
12. FK Jablonec 14 7

Tabulka Morava

#TýmZB
1. MFK Karviná 13 23
2. 1.FC Slovácko 13 21
3. FC Fastav Zlín 13 18
4. FC Vysočina Jihlava 13 17
5. FC Baník Ostrava 13 17
6. FC Zbrojovka Brno 13 16
7. SK Sigma Olomouc 13 14
8. FK Fotbal Třinec 13 12

Podrobné tabulky