30.7.2017
11:00 hod
JIH - BNO
X
30.7.2017
16:00 hod
OVA - OLO
X
30.7.2017
16:00 hod
TRI - KAR
X
30.7.2017
16:00 hod
TEP - HKR
X
30.7.2017
16:00 hod
JAB - MBL
X
30.7.2017
16:00 hod
DUK - LIB
X
30.7.2017
16:00 hod
BOH - PLZ
X
30.7.2017
16:00 hod
CEB - SLA
X
31.7.2017
11:00 hod
ZLN - SLO
X
31.7.2017
13:00 hod
SPA - PRI
X
6.8.2017
16:00 hod
TRI - JIH
X
6.8.2017
16:00 hod
KAR - OLO
X
6.8.2017
16:00 hod
SLO - OVA
X
6.8.2017
16:00 hod
BNO - ZLN
X
6.8.2017
16:00 hod
HKR - SPA
X

Rozpis a výsledky zápasů - 2017/2018

Týmy:                                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 30.7.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno 11:00
1. 30.7.2017  FK Teplice  FC Hradec Králové 16:00
1. 30.7.2017  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav 16:00
1. 30.7.2017  FC Baník Ostrava  SK Sigma Olomouc 16:00
1. 30.7.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha 16:00
1. 30.7.2017  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec 16:00
1. 30.7.2017  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň 16:00
1. 30.7.2017  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná 16:00
1. 31.7.2017  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko 11:00
1. 31.7.2017  AC Sparta Praha  1.FK Příbram 13:00
2. 6.8.2017  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava 16:00
2. 6.8.2017  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav 16:00
2. 6.8.2017  FK Dukla Praha  FK Teplice 16:00
2. 6.8.2017  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc 16:00
2. 6.8.2017  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha 16:00
2. 6.8.2017  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava 16:00
2. 6.8.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
2. 6.8.2017  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905 16:00
2. 6.8.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Fastav Zlín 16:00
2. 7.8.2017  SK Slavia Praha  FK Jablonec 11:00
3. 13.8.2017  SK Sigma Olomouc  1.FC Slovácko 16:00
3. 13.8.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram 16:00
3. 13.8.2017  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové 16:00
3. 13.8.2017  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha 16:00
3. 13.8.2017  FK Teplice  FC Slovan Liberec 16:00
3. 13.8.2017  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň 16:00
3. 13.8.2017  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno 16:00
3. 13.8.2017  FC Fastav Zlín  FK Fotbal Třinec 16:00
3. 13.8.2017  FC Vysočina Jihlava  MFK Karviná 16:00
3. 14.8.2017  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha 13:00
4. 20.8.2017  MFK Karviná  1.FC Slovácko 16:00
4. 20.8.2017  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava 16:00
4. 20.8.2017  1.FK Příbram  FK Jablonec 16:00
4. 20.8.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav 16:00
4. 20.8.2017  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc 16:00
4. 20.8.2017  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha 16:00
4. 20.8.2017  FK Teplice  AC Sparta Praha 16:00
4. 20.8.2017  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
4. 20.8.2017  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905 16:00
4. 20.8.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín 16:00
5. 27.8.2017  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram 16:00
5. 27.8.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha 16:00
5. 27.8.2017  FK Jablonec  FC Hradec Králové 16:00
5. 27.8.2017  Bohemians Praha 1905  FK Teplice 16:00
5. 27.8.2017  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava 16:00
5. 27.8.2017  1.FC Slovácko  FC Zbrojovka Brno 16:00
5. 27.8.2017  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec 16:00
5. 27.8.2017  FC Fastav Zlín  MFK Karviná 16:00
5. 28.8.2017  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň 11:00
5. 28.8.2017  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec 13:00
6. 3.9.2017  FK Dukla Praha  FK Jablonec 16:00
6. 3.9.2017  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav 16:00
6. 3.9.2017  1.FK Příbram  SK Slavia Praha 16:00
6. 3.9.2017  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň 16:00
6. 3.9.2017  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
6. 4.9.2017  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905 13:00
6. 10.9.2017  FK Fotbal Třinec  1.FC Slovácko 16:00
6. 10.9.2017  FC Fastav Zlín  FC Baník Ostrava 16:00
6. 10.9.2017  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc 16:00
6. 10.9.2017  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno 16:00
7. 10.9.2017  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram 16:00
7. 10.9.2017  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha 16:00
7. 10.9.2017  FK Jablonec  FK Teplice 16:00
7. 10.9.2017  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec 16:00
7. 10.9.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha 16:00
7. 11.9.2017  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové 11:00
7. 17.9.2017  1.FC Slovácko  FC Vysočina Jihlava 16:00
7. 17.9.2017  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec 16:00
7. 17.9.2017  FC Baník Ostrava  MFK Karviná 16:00
7. 17.9.2017  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín 16:00
8. 17.9.2017  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram 16:00
8. 17.9.2017  FK Teplice  FK Mladá Boleslav 16:00
8. 17.9.2017  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha 16:00
8. 17.9.2017  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň 16:00
8. 17.9.2017  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
8. 18.9.2017  AC Sparta Praha  FK Jablonec 13:00
8. 24.9.2017  FC Baník Ostrava  1.FC Slovácko 16:00
8. 24.9.2017  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno 16:00
8. 24.9.2017  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec 16:00
8. 24.9.2017  SK Sigma Olomouc  MFK Karviná 16:00
9. 24.9.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha 16:00
9. 24.9.2017  1.FK Příbram  FC Hradec Králové 16:00
9. 24.9.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec 16:00
9. 24.9.2017  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha 16:00
9. 24.9.2017  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905 16:00
9. 25.9.2017  SK Slavia Praha  FK Teplice 11:00
9. 1.10.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Baník Ostrava 16:00
9. 1.10.2017  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc 16:00
9. 1.10.2017  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava 16:00
9. 1.10.2017  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín 16:00
10. 1.10.2017  FK Dukla Praha  1.FK Příbram 16:00
10. 1.10.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec 16:00
10. 1.10.2017  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové 16:00
10. 1.10.2017  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav 16:00
10. 1.10.2017  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň 16:00
10. 2.10.2017  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha 13:00
10. 15.10.2017  FC Fastav Zlín  FC Vysočina Jihlava 16:00
10. 15.10.2017  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno 16:00
10. 15.10.2017  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec 16:00
10. 15.10.2017  1.FC Slovácko  MFK Karviná 16:00
11. 15.10.2017  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha 16:00
11. 15.10.2017  1.FK Příbram  FK Teplice 16:00
11. 15.10.2017  FK Jablonec  FC Slovan Liberec 16:00
11. 15.10.2017  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha 16:00
11. 15.10.2017  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
11. 16.10.2017  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905 11:00
11. 22.10.2017  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko 16:00
11. 22.10.2017  FC Vysočina Jihlava  FC Baník Ostrava 16:00
11. 22.10.2017  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc 16:00
11. 22.10.2017  MFK Karviná  FC Fastav Zlín 16:00
12. 22.10.2017  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram 16:00
12. 22.10.2017  FK Teplice  FK Dukla Praha 16:00
12. 22.10.2017  FK Jablonec  SK Slavia Praha 16:00
12. 22.10.2017  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec 16:00
12. 22.10.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň 16:00
12. 23.10.2017  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové 13:00
12. 29.10.2017  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava 16:00
12. 29.10.2017  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec 16:00
12. 29.10.2017  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná 16:00
12. 29.10.2017  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín 16:00
13. 29.10.2017  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec 16:00
13. 29.10.2017  FC Slovan Liberec  FK Teplice 16:00
13. 29.10.2017  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha 16:00
13. 29.10.2017  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
13. 29.10.2017  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905 16:00
13. 30.10.2017  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
13. 5.11.2017  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko 16:00
13. 5.11.2017  MFK Karviná  FC Baník Ostrava 16:00
13. 5.11.2017  FC Fastav Zlín  SK Sigma Olomouc 16:00
13. 5.11.2017  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno 16:00
14. 5.11.2017  FK Jablonec  1.FK Příbram 16:00
14. 5.11.2017  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha 16:00
14. 5.11.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové 16:00
14. 5.11.2017  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň 16:00
14. 6.11.2017  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec 11:00
14. 6.11.2017  AC Sparta Praha  FK Teplice 13:00
14. 19.11.2017  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava 16:00
14. 19.11.2017  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava 16:00
14. 19.11.2017  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec 16:00
14. 19.11.2017  1.FC Slovácko  FC Fastav Zlín 16:00
15. 19.11.2017  FC Hradec Králové  FK Jablonec 16:00
15. 19.11.2017  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav 16:00
15. 19.11.2017  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha 16:00
15. 19.11.2017  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha 16:00
15. 19.11.2017  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
15. 19.11.2017  FK Teplice  Bohemians Praha 1905 16:00
16. 26.11.2017  FK Jablonec  FK Dukla Praha 16:00
16. 26.11.2017  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové 16:00
16. 26.11.2017  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice 16:00
16. 26.11.2017  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec 16:00
16. 26.11.2017  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha 16:00
16. 27.11.2017  SK Slavia Praha  1.FK Příbram 11:00
17. 3.12.2017  FK Teplice  FK Jablonec 16:00
17. 3.12.2017  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav 16:00
17. 3.12.2017  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha 16:00
17. 3.12.2017  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň 16:00
17. 3.12.2017  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905 16:00
17. 4.12.2017  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
18. 18.2.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové 16:00
18. 18.2.2018  FK Mladá Boleslav  FK Teplice 16:00
18. 18.2.2018  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec 16:00
18. 18.2.2018  FK Jablonec  AC Sparta Praha 16:00
18. 18.2.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905 16:00
18. 19.2.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha 11:00
19. 25.2.2018  FC Hradec Králové  1.FK Příbram 16:00
19. 25.2.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec 16:00
19. 25.2.2018  FK Teplice  SK Slavia Praha 16:00
19. 25.2.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň 16:00
19. 25.2.2018  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
19. 26.2.2018  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav 13:00
20. 4.3.2018  1.FK Příbram  FK Dukla Praha 16:00
20. 4.3.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice 16:00
20. 4.3.2018  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 16:00
20. 4.3.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
20. 4.3.2018  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905 16:00
20. 5.3.2018  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha 11:00
21. 11.3.2018  FK Teplice  1.FK Příbram 16:00
21. 11.3.2018  FC Slovan Liberec  FK Jablonec 16:00
21. 11.3.2018  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové 16:00
21. 11.3.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav 16:00
21. 11.3.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha 16:00
21. 12.3.2018  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň 13:00
22. 18.3.2018  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec 16:00
22. 18.3.2018  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha 16:00
22. 18.3.2018  FC Hradec Králové  FK Teplice 16:00
22. 18.3.2018  1.FK Příbram  AC Sparta Praha 16:00
22. 18.3.2018  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 16:00
22. 19.3.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00

Hráč kola

Hráč kola

Vojtěch Brabenec

Pozice: Útočník
Rok narození: 1997

Devatenáctiletý útočník přispěl k výhře Dukly nad Teplicema 5:3 dvěma góly a s jedenácti zásahy byl nejlepším střelcem svého mužstva a zároveň čtvrtým nejlepším v celé lize.

Tabulka ligy

Tabulka Čechy

#TýmZB
1. 1.FK Příbram 0 0
2. AC Sparta Praha 0 0
3. Bohemians Praha 1905 0 0
4. FC Hradec Králové 0 0
5. FC Slovan Liberec 0 0
6. FC Viktoria Plzeň 0 0
7. FK Dukla Praha 0 0
8. FK Jablonec 0 0
9. FK Mladá Boleslav 0 0
10. FK Teplice 0 0
11. SK Dynamo Č. Budějovice 0 0
12. SK Slavia Praha 0 0

Tabulka Morava

#TýmZB
1. 1.FC Slovácko 0 0
2. FC Baník Ostrava 0 0
3. FC Fastav Zlín 0 0
4. FC Vysočina Jihlava 0 0
5. FC Zbrojovka Brno 0 0
6. FK Fotbal Třinec 0 0
7. MFK Karviná 0 0
8. SK Sigma Olomouc 0 0

Podrobné tabulky