27.05.2019
BNO - BOH
23.04.2019 | Dominik Rejthar

Zbrojovka nadělila Baníku sedm branek, Olomouc deklasovala Slovácko

Gólové hody o Velikonocích nabídla nadstavbová část Juniorské ligy, v níž se bojuje o titul. Stoprocentní je stále olomoucká Sigma, která zatím marně hledá protivníka, na prvním místě vede nad druhým Libercem o tři body.

Brno navázalo na předchozí vysoké vítězství v Plzni a v Ostravě ještě přidalo. Už po první půli vedla Zbrojovka o čtyři branky, po pauze ještě přidala další zářezy – 1:7. I Olomouc do utkání proti Slovácku vstoupila naplno od prvních minut a nedala soupeři na jeho hřišti žádnou šanci – 0:5.

Liberec využil několik posil z A týmu k porážce Bohemians 1905, čímž se vyhoupl na druhé místo tabulky – 3:0. Uspěla i pražská Sparta, která loupila v Hradci Králové – 0:2. Všechny body naopak zůstaly v Mladé Boleslavi, která si poradila s Plzní – 2:0.

Ve skupině o umístění se rozparádila Slavie, která roznesla v domácím prostředí České Budějovice vysoko 6:0. Celkově nebyla nouze o divoké výsledky. Jablonec si hladce poradil s Příbramí – 4:0.

Skvělý obrat naopak předvedla v Třinci Karviná. Domácí vedli po první půli o jednu branku, ale hosté dvěma slepenými trefami otočili stav zápasu – 1:2. Na první místo se v nadstavbové skupině B vyhoupl Zlín, jenž zvítězil v Jihlavě – 0:2. Dukla vedla nad Teplicemi o dvě branky, ale nakonec se ještě obávala v závěru o výsledek. Hosté však jen stihli snížit zásluhou Jandy – 2:1.

21.5.Sigma v souboji o čelo zdolala Spartu. Před posledním kolem má vše ve svých rukou