22.07.2018
10:30 hod
MBL - DUK
X
22.07.2018
11:00 hod
TEP - PRI
X
23.07.2018
11:00 hod
KAR - TRI
X
23.07.2018
11:00 hod
SLO - ZLN
X
23.07.2018
11:00 hod
SLA - SPA
X
23.07.2018
11:00 hod
BOH - PLZ
X
23.07.2018
13:00 hod
OLO - BNO
X
23.07.2018
15:00 hod
HKR - CEB
X
24.07.2018
11:00 hod
JAB - LIB
X
24.07.2018
13:00 hod
JIH - OVA
X
26.07.2018
17:00 hod
DUK - HKR
X
29.07.2018
10:15 hod
BNO - KAR
X
29.07.2018
10:30 hod
OVA - OLO
X
29.07.2018
11:00 hod
ZLN - JIH
X
29.07.2018
11:00 hod
TRI - SLO
X

Rozpis a výsledky zápasů - 2018/2019

Týmy:                                          
kolodatumdomácí hosté začátek / výsledek
1. 22.7.2018  FK Mladá Boleslav  FK Dukla Praha 10:30
1. 22.7.2018  FK Teplice  1.FK Příbram 11:00
1. 23.7.2018  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha 11:00
1. 23.7.2018  Bohemians Praha 1905  FC Viktoria Plzeň 11:00
1. 23.7.2018  MFK Karviná  FK Fotbal Třinec 11:00
1. 23.7.2018  1.FC Slovácko  FC Fastav Zlín 11:00
1. 23.7.2018  SK Sigma Olomouc  FC Zbrojovka Brno 13:00
1. 23.7.2018  FC Hradec Králové  SK Dynamo Č. Budějovice 15:00
1. 24.7.2018  FK Jablonec  FC Slovan Liberec 11:00
1. 24.7.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Baník Ostrava 13:00
2. 26.7.2018  FK Dukla Praha  FC Hradec Králové 17:00
2. 29.7.2018  FC Zbrojovka Brno  MFK Karviná 10:15
2. 29.7.2018  FC Baník Ostrava  SK Sigma Olomouc 10:30
2. 29.7.2018  FK Fotbal Třinec  1.FC Slovácko 11:00
2. 29.7.2018  FC Fastav Zlín  FC Vysočina Jihlava 11:00
2. 30.7.2018  SK Slavia Praha  FC Viktoria Plzeň 11:00
2. 30.7.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Jablonec 13:00
2. 30.7.2018  AC Sparta Praha  FK Mladá Boleslav 13:00
2. 30.7.2018  FC Slovan Liberec  FK Teplice 13:00
2. 30.7.2018  1.FK Příbram  Bohemians Praha 1905 13:00
3. 5.8.2018  1.FC Slovácko  FC Zbrojovka Brno 10:15
3. 5.8.2018  FK Mladá Boleslav  SK Slavia Praha 10:30
3. 5.8.2018  FC Vysočina Jihlava  SK Sigma Olomouc 11:00
3. 5.8.2018  Bohemians Praha 1905  FC Slovan Liberec 11:00
3. 5.8.2018  FC Hradec Králové  AC Sparta Praha 11:00
3. 5.8.2018  FC Fastav Zlín  FK Fotbal Třinec 11:00
3. 5.8.2018  FK Teplice  SK Dynamo Č. Budějovice 12:00
3. 6.8.2018  MFK Karviná  FC Baník Ostrava 11:00
3. 6.8.2018  FK Jablonec  FK Dukla Praha 14:00
3. 6.8.2018  FC Viktoria Plzeň  1.FK Příbram 16:00
4. 12.8.2018  FK Dukla Praha  FK Teplice 10:15
4. 12.8.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Fastav Zlín 10:15
4. 12.8.2018  FC Baník Ostrava  1.FC Slovácko 10:30
4. 12.8.2018  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové 10:30
4. 12.8.2018  FK Fotbal Třinec  FC Vysočina Jihlava 13:00
4. 13.8.2018  SK Slavia Praha  1.FK Příbram 11:00
4. 13.8.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  Bohemians Praha 1905 11:00
4. 13.8.2018  AC Sparta Praha  FK Jablonec 13:00
4. 13.8.2018  FC Slovan Liberec  FC Viktoria Plzeň 13:00
4. 13.8.2018  SK Sigma Olomouc  MFK Karviná 13:00
5. 19.8.2018  1.FC Slovácko  SK Sigma Olomouc 10:15
5. 19.8.2018  FC Fastav Zlín  FC Baník Ostrava 11:00
5. 19.8.2018  Bohemians Praha 1905  FK Dukla Praha 11:00
5. 19.8.2018  FC Hradec Králové  SK Slavia Praha 11:00
5. 19.8.2018  FK Teplice  AC Sparta Praha 11:00
5. 19.8.2018  FK Fotbal Třinec  FC Zbrojovka Brno 11:00
5. 19.8.2018  FC Vysočina Jihlava  MFK Karviná 13:00
5. 20.8.2018  1.FK Příbram  FC Slovan Liberec 13:00
5. 20.8.2018  FK Jablonec  FK Mladá Boleslav 14:00
5. 20.8.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Dynamo Č. Budějovice 16:00
6. 26.8.2018  FK Dukla Praha  FC Viktoria Plzeň 10:15
6. 26.8.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Vysočina Jihlava 10:15
6. 26.8.2018  FK Mladá Boleslav  FK Teplice 10:30
6. 26.8.2018  FC Baník Ostrava  FK Fotbal Třinec 10:30
6. 27.8.2018  MFK Karviná  1.FC Slovácko 11:00
6. 27.8.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  1.FK Příbram 11:00
6. 27.8.2018  SK Slavia Praha  FC Slovan Liberec 11:00
6. 27.8.2018  AC Sparta Praha  Bohemians Praha 1905 13:00
6. 27.8.2018  SK Sigma Olomouc  FC Fastav Zlín 13:00
6. 27.8.2018  FC Hradec Králové  FK Jablonec 15:00
7. 2.9.2018  FC Zbrojovka Brno  FC Baník Ostrava 10:15
7. 2.9.2018  1.FC Slovácko  FC Vysočina Jihlava 10:15
7. 2.9.2018  FK Teplice  FC Hradec Králové 11:00
7. 2.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Mladá Boleslav 11:00
7. 2.9.2018  FK Fotbal Třinec  SK Sigma Olomouc 11:00
7. 2.9.2018  FC Fastav Zlín  MFK Karviná 11:00
7. 3.9.2018  1.FK Příbram  FK Dukla Praha 13:00
7. 3.9.2018  FC Slovan Liberec  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
7. 3.9.2018  FK Jablonec  SK Slavia Praha 14:00
7. 3.9.2018  FC Viktoria Plzeň  AC Sparta Praha 16:00
8. 16.9.2018  1.FC Slovácko  FK Fotbal Třinec 10:15
8. 16.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Viktoria Plzeň 10:30
8. 16.9.2018  FC Hradec Králové  Bohemians Praha 1905 11:00
8. 16.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Fastav Zlín 11:00
8. 17.9.2018  MFK Karviná  FC Zbrojovka Brno 11:00
8. 17.9.2018  SK Slavia Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
8. 17.9.2018  AC Sparta Praha  1.FK Příbram 13:00
8. 17.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Baník Ostrava 13:00
8. 17.9.2018  FK Jablonec  FK Teplice 14:00
8. 17.9.2018  FK Dukla Praha  FC Slovan Liberec 14:00
9. 23.9.2018  FC Zbrojovka Brno  1.FC Slovácko 10:15
9. 23.9.2018  FC Baník Ostrava  MFK Karviná 10:30
9. 23.9.2018  FK Teplice  SK Slavia Praha 11:00
9. 23.9.2018  Bohemians Praha 1905  FK Jablonec 15:00
9. 24.9.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Dukla Praha 11:00
9. 24.9.2018  1.FK Příbram  FK Mladá Boleslav 13:00
9. 24.9.2018  FC Slovan Liberec  AC Sparta Praha 13:00
9. 24.9.2018  SK Sigma Olomouc  FC Vysočina Jihlava 13:00
9. 24.9.2018  FK Fotbal Třinec  FC Fastav Zlín 14:00
9. 24.9.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Hradec Králové 16:00
10. 30.9.2018  1.FC Slovácko  FC Baník Ostrava 10:15
10. 30.9.2018  FK Mladá Boleslav  FC Slovan Liberec 10:30
10. 30.9.2018  FC Hradec Králové  1.FK Příbram 11:00
10. 30.9.2018  FC Fastav Zlín  FC Zbrojovka Brno 11:00
10. 30.9.2018  FK Teplice  Bohemians Praha 1905 11:00
10. 30.9.2018  FC Vysočina Jihlava  FK Fotbal Třinec 13:00
10. 1.10.2018  SK Slavia Praha  FK Dukla Praha 11:00
10. 1.10.2018  MFK Karviná  SK Sigma Olomouc 11:00
10. 1.10.2018  AC Sparta Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
10. 1.10.2018  FK Jablonec  FC Viktoria Plzeň 14:00
11. 7.10.2018  FK Dukla Praha  AC Sparta Praha 10:15
11. 7.10.2018  FC Zbrojovka Brno  FK Fotbal Třinec 10:15
11. 7.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Fastav Zlín 10:30
11. 7.10.2018  Bohemians Praha 1905  SK Slavia Praha 15:00
11. 8.10.2018  SK Sigma Olomouc  1.FC Slovácko 13:00
11. 8.10.2018  1.FK Příbram  FK Jablonec 13:00
11. 8.10.2018  FC Slovan Liberec  FC Hradec Králové 13:00
11. 8.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Mladá Boleslav 13:00
11. 8.10.2018  MFK Karviná  FC Vysočina Jihlava 13:00
11. 8.10.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Teplice 14:00
12. 21.10.2018  1.FC Slovácko  MFK Karviná 10:15
12. 21.10.2018  FK Mladá Boleslav  AC Sparta Praha 10:30
12. 21.10.2018  Bohemians Praha 1905  1.FK Příbram 11:00
12. 21.10.2018  FK Fotbal Třinec  FC Baník Ostrava 11:00
12. 21.10.2018  FC Fastav Zlín  SK Sigma Olomouc 11:00
12. 21.10.2018  FK Teplice  FC Slovan Liberec 11:00
12. 22.10.2018  FC Vysočina Jihlava  FC Zbrojovka Brno 11:00
12. 22.10.2018  FC Viktoria Plzeň  SK Slavia Praha 14:00
12. 22.10.2018  FK Jablonec  SK Dynamo Č. Budějovice 14:00
12. 22.10.2018  FC Hradec Králové  FK Dukla Praha 15:00
13. 28.10.2018  FK Dukla Praha  FK Jablonec 10:15
13. 28.10.2018  FC Baník Ostrava  FC Zbrojovka Brno 10:30
13. 29.10.2018  FC Vysočina Jihlava  1.FC Slovácko 11:00
13. 29.10.2018  SK Slavia Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
13. 29.10.2018  MFK Karviná  FC Fastav Zlín 11:00
13. 29.10.2018  AC Sparta Praha  FC Hradec Králové 13:00
13. 29.10.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FK Teplice 13:00
13. 29.10.2018  1.FK Příbram  FC Viktoria Plzeň 13:00
13. 29.10.2018  FC Slovan Liberec  Bohemians Praha 1905 13:00
13. 29.10.2018  SK Sigma Olomouc  FK Fotbal Třinec 13:00
14. 4.11.2018  FC Zbrojovka Brno  SK Sigma Olomouc 10:15
14. 4.11.2018  FC Fastav Zlín  1.FC Slovácko 11:00
14. 4.11.2018  FK Teplice  FK Dukla Praha 11:00
14. 4.11.2018  FC Hradec Králové  FK Mladá Boleslav 11:00
14. 4.11.2018  Bohemians Praha 1905  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
14. 4.11.2018  FC Baník Ostrava  FC Vysočina Jihlava 13:00
14. 5.11.2018  1.FK Příbram  SK Slavia Praha 13:00
14. 5.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FC Slovan Liberec 13:00
14. 5.11.2018  FK Jablonec  AC Sparta Praha 14:00
14. 5.11.2018  FK Fotbal Třinec  MFK Karviná 14:00
15. 11.11.2018  FK Mladá Boleslav  FK Jablonec 10:30
15. 12.11.2018  SK Slavia Praha  FC Hradec Králové 11:00
15. 12.11.2018  FC Slovan Liberec  1.FK Příbram 13:00
15. 12.11.2018  AC Sparta Praha  FK Teplice 13:00
15. 12.11.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Viktoria Plzeň 13:00
15. 12.11.2018  FK Dukla Praha  Bohemians Praha 1905 14:00
16. 25.11.2018  FK Teplice  FK Mladá Boleslav 11:00
16. 25.11.2018  Bohemians Praha 1905  AC Sparta Praha 11:00
16. 26.11.2018  FC Viktoria Plzeň  FK Dukla Praha 13:00
16. 26.11.2018  FC Slovan Liberec  SK Slavia Praha 13:00
16. 26.11.2018  1.FK Příbram  SK Dynamo Č. Budějovice 13:00
16. 26.11.2018  FK Jablonec  FC Hradec Králové 14:00
17. 2.12.2018  FK Dukla Praha  1.FK Příbram 10:15
17. 2.12.2018  FK Mladá Boleslav  Bohemians Praha 1905 10:30
17. 2.12.2018  FC Hradec Králové  FK Teplice 11:00
17. 2.12.2018  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Slovan Liberec 13:00
17. 3.12.2018  SK Slavia Praha  FK Jablonec 11:00
17. 3.12.2018  AC Sparta Praha  FC Viktoria Plzeň 13:00
18. 17.2.2019  FK Teplice  FK Jablonec 11:00
18. 17.2.2019  FC Slovan Liberec  FK Dukla Praha 11:00
18. 17.2.2019  Bohemians Praha 1905  FC Hradec Králové 11:00
18. 17.2.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Mladá Boleslav 11:00
18. 17.2.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  SK Slavia Praha 11:00
18. 17.2.2019  1.FK Příbram  AC Sparta Praha 11:00
19. 24.2.2019  FK Mladá Boleslav  1.FK Příbram 11:00
19. 24.2.2019  SK Slavia Praha  FK Teplice 11:00
19. 24.2.2019  AC Sparta Praha  FC Slovan Liberec 11:00
19. 24.2.2019  FC Hradec Králové  FC Viktoria Plzeň 11:00
19. 24.2.2019  FK Dukla Praha  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
19. 24.2.2019  FK Jablonec  Bohemians Praha 1905 11:00
20. 3.3.2019  FC Viktoria Plzeň  FK Jablonec 11:00
20. 3.3.2019  1.FK Příbram  FC Hradec Králové 11:00
20. 3.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Mladá Boleslav 11:00
20. 3.3.2019  Bohemians Praha 1905  FK Teplice 11:00
20. 3.3.2019  FK Dukla Praha  SK Slavia Praha 11:00
20. 3.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  AC Sparta Praha 11:00
21. 10.3.2019  FK Jablonec  1.FK Příbram 11:00
21. 10.3.2019  AC Sparta Praha  FK Dukla Praha 11:00
21. 10.3.2019  FC Hradec Králové  FC Slovan Liberec 11:00
21. 10.3.2019  FK Teplice  FC Viktoria Plzeň 11:00
21. 10.3.2019  FK Mladá Boleslav  SK Dynamo Č. Budějovice 11:00
21. 10.3.2019  SK Slavia Praha  Bohemians Praha 1905 11:00
22. 17.3.2019  FC Slovan Liberec  FK Jablonec 11:00
22. 17.3.2019  SK Dynamo Č. Budějovice  FC Hradec Králové 11:00
22. 17.3.2019  FK Dukla Praha  FK Mladá Boleslav 11:00
22. 17.3.2019  1.FK Příbram  FK Teplice 11:00
22. 17.3.2019  AC Sparta Praha  SK Slavia Praha 11:00
22. 17.3.2019  FC Viktoria Plzeň  Bohemians Praha 1905 11:00

Hráč kola

Hráč kola

Matěj Votava

Pozice: Útočník
Rok narození: 1997

Útočník Zlína přispěl k výhře nad Libercem 5:1 hattrickem a společně s Markem Vintrem se stal nejlepším střelcem soutěže.

Tabulka ligy

Tabulka Nadstavbová skupina A

#TýmZB
1. FK Teplice 9 18
2. 1.FC Slovácko 9 18
3. FK Mladá Boleslav 9 17
4. FC Hradec Králové 9 16
5. FC Fastav Zlín 9 12
6. AC Sparta Praha 9 12
7. FC Slovan Liberec 9 11
8. FC Baník Ostrava 9 10
9. MFK Karviná 9 7
10. 1.FK Příbram 9 4

Tabulka Nadstavbová skupina B

#TýmZB
1. FC Zbrojovka Brno 9 19
2. FK Fotbal Třinec 9 18
3. SK Slavia Praha 9 15
4. Bohemians Praha 1905 9 14
5. FC Vysočina Jihlava 9 13
6. FK Dukla Praha 9 13
7. SK Sigma Olomouc 9 12
8. FC Viktoria Plzeň 9 10
9. SK Dynamo Č. Budějovice 9 8
10. FK Jablonec 9 6

Podrobné tabulky